DRUM AND BASS FAMILY STAGE na SOLID FESTIVAL 2018

Po TRIDENT FESTIVALe 2018, spolupráca medzi III Tridentom a skupinou Drum and bass family pokračuje aj na SOLID FESTIVAL 2018!

Prvý deň festivalu sa bude niesť v znamení  “starting party”, ktorá sa odohrá v PIATOK na Trident DnB stagi vo veľkom hangári. 
Túto noc si zobrala na starosť FB skupina DNB FAMILY, ktorá si pozvala svojich obľúbených DJov z takmer každého subžánru DnB. Areál už bude plnohodnotne komplet otvorený, a tak sa návštevníci pretancujú a prekempujú do hlavného dňa, ktorým bude sobota 1. Septembra!

      

"STARTING PARTY" FB UDALOSŤ

Na spomínanom DNB FAMILY STAGE sa predstavia DJ's z rôzných crews, čím sa line-up riadne okorení.  Poriadny náklad neura nám dovezie ostrielaný DJ Meth z Basement crew alebo Hekrim, zakladateľ youtube kanálu NeuroDNB. Jump-upový Kaško k nám priskáče z Drumatch crew. Nemôžu chýbať rezidentný DJ's DnB family: Depht & Desp, od ktorých budeme počuť skor deep s nádychom neura,  jemnejšiu odnož DnB predstaví DJ DannyHell, poriadnu plechovicu naservíruje Creatore & Asshole alebo Dubog, no a nebude chýbať ani parádny jungle, o ktorý sa postará Baky Jngls z bandičky Jump up in 2 Jungle

Takto si drum and bassoví fanúšikovia užijú festial až dva dni, poriadne sa naštartujú na sobotný náklad a tak zažijú tu pravú festivalovú atmosféru :-) 

www.solidfestival.sk

VSTUPENKY