ROČNÍK 2019 SA KONAŤ NEBUDE
Pevne veríme, že sa opäť vidíme už čoskoro...

FESTIVALOVÝ AREÁL, POKYNY PRE NAVŠTEVNÍKOV

> NAVIGÁCIA NA FESTIVAL A PARKOVANIE TU

POSTUP SO VSTUPENKAMI PRI PRÍCHODE NA FESTIVAL:

Návštevníci so zakúpenými vstupenkami musia najskôr ísť do kasy (búdka pri bráne festivalu), kde im bude ich vstupenka vymenená za príslušný náramok, s ktorým už budú mať možnosť voľného vstupu cez koridory na bráne festivalu.

PREDPREDAJ VSTUPENIEK TU 

CENY VSTUPENIEK NA MIESTE:

PERMANENTKA (piatok+sobota): 25 
STARTING DAY (iba piatok): 9 
FESTIVAL DAY (iba sobota): 20 €
* Zľava pre ZŤP 10€ pri permanentke / 5€ pri vstupenke na sobotu.
Pri ZŤP-S platí zľava aj pre sprievodcu.

KEMPOVANIE

Kompletné info o možnostiach a cene kempovania TU

KASA / AKREDITÁCIE / GUESTLIST

Otváracia doba Kasy festivalu v piatok od 16:00 - 04:00. V sobotu od 12:00 - 04:00.
Akreditácia umelcov, zástupcov médií a hostí bude umiestnená v extra okienku na kase, ktorá bude v tesnej blízkosti vstupu do areálu. Akreditácie budú v extra označenom okienku a budú prebiehať v piatok od 16:00 - 04:00. V sobotu od 12:00 - 04:00.

VEKOVÉ OBMEDZENIA:

Základným pravidlom ohľadom veku je, že každý návštevník musí mať vlastný doklad totožnosti (OP). Pokial má daný návštevník pod 18. r. musí mať v areáli festivalu minimálne jeden dospelý doprovod, ktorý za neho v danom priestore zodpovedá. Návštevníci pod 18r. budú označený odlišnými náramkami a tým im bude predaj alkoholických nápojov a cigariet zakázaný!

TEXTILNÉ NÁRAMKY:

Po prvýkrát budú na SOLID Festivale Textilné náramky, Tie dostanú na ruku všetci návštevníci, ktorí si zakúpili/zakúpia dvojdňové permanentky. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si treba prísť festival užiť na celý víkend :)

ČASY OTVORENIA / UZATVORENIA AREÁLU:

Hudobný areál sa otvára v piatok o 18:00 a po skončení hudobnej produkcie prvého dňa o 05:00 ráno sa uzavrie, kedy budú návštevníci požiadaní o jeho opustenie. V sobotu sa areál opäť otvorí o 10:00 a finálne sa zatvára v nedeľu o 06:00 ráno po skončení poslednej hudobnej produkcie, kedy sa festival oficiálne končí. (Zhrnuté: Areál bude počas celého festivalu uzatvorený len v sobotu doobeda 5:00-10:00).

> MAPKA FESTIVALU TU
> ČASOVÝ LINE-UP VYSTÚPENÍ TU
PITNÁ VODA

Tečúca pitná voda pre návštevníkov sa bude nachádzať priamo v areáli (pri toaletách) a taktiež priamo v kempe (taktiež pri toaletách)

ZÁKAZY A PROSBA O REŠPEKTOVANIE PRAVIDIEL:

Do festivalového areálu je zakázané vnášať jedlo, pitie, omamné a psychotropné látky a zbrane. Z tohto dôvodu bude nutné, aby sa každý návštevník podrobil bezpečnostnej prehliadke, ktorú bude vykonávať bezpečnostná služba. Je to dôležité pre bezpečie nás všetkých, a preto ďakujeme za jej rešpektovanie. (Do kempu je jedlo a nápoje možné vnášať, ale iba v plastových nádobách). Fotenie bežnými fotoaparátmi a natáčanie na mobilný telefón je povolené, záznam profesionálny technikou je možný len po príslušnej akreditácii. V celom festivalovom areáli, v kempe a na zberných parkoviskách platí prísny zákaz zakladania ohňa. Festivalový areál nebude dostatočne komfortný a bezpečný pre psov a preto je ich vodenie do festivalového areálu a kempu zakázané. V ostatných priestorov ako je parkovisko je možné mať so sebou psa. Každý pes bez výnimky ale musí byť na vodítku a jeho majiteľ musí mať pripravený náhubok!

ÚSCHOVŇA NEBUDE

S kapacitných dôvodou sa na festivale úschovňa nachádzať nebude. Prosíme preto návštevníkov, aby cenné veci mali vždy pri sebe prípadne v autách.

PREDPOVEĎ POČASIA

Predpoveď počasia na posledný augustový víkend je priaznivá. Presná predpoveď TU.

VIAC TU OVPLYVNÍ FESTIVAL NEPRIAZEŇ POČASIA?

Celkový povrch areálu je z polovice tvorený betónom a z polovice trávnatou plochou. V každom prípade je pripravené dostatočné množstvo pilín pre zasypania kaluží a obmedzenie tvorby bahna. Napriek tomu odporúčame vhodnú festivalovú obuv - počasie neovplyvníme. V areáli bude aj dostatočné množstvo slnečníkov. Party teda v žiadnom prípade s dažďom neskončí! Ak by došlo k búrke alebo víchrici, hudobná produkcia bude prerušená a všetci návštevníci budú vyzvaní k opusteniu areálu, kým sa situácia nezlepší. Prosíme o rešpektovanie tohto opatrenia, ktoré je nevyhnutné na vyhnutie sa možnej tragédii.

FESTIVALOVÉ OBLEČENIE - MERCHANDISE

Oficiálny festivalový merchandise SOLID / III TRIDENT zakúpite priamo v predajnom stánku DrumAndBassWear - www.dnbwear.eu, kde samozrejme nájdete aj kompletný sortiment ich aktuálnej kolekcie.